Мусенька

Маммопластика от доктора Левицкого Р. М.

В теме 5 сообщений

Милые девочки в теме      https://myplasticsurgeon.ru/forum/topic/158-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D1%85%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B/?p=106567     я расказала о том что очень удачно сделала операцию в Киевском областном центре пластической хирургии. Оперировал доктор Левицкий  Р. М.

Там же есть мои фото до увеличения и после.

С кажу только одно, что это хороший специалист и что грудь он делает шикарно.

Могу ответить на любые вопросы касающиеся операции и периода выздоровления.

Что, когдаи как можно делать, как себя вести в первые дни и когда начинать жить полноценной жизнью (спорт, секс, вождение и т. д.), ну в общем спрашивайте, с удовольствием поделюсь своим опытом!

 

1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Відкрила для себе клініку пластичної хірургії в Києві Романа Левицького. Ісус Христос, це краща клініка за кращим ставленням яке я коли небудь бачила, зустрічала і взагалі про яке можна уявляти. Все починається з першого телефонного дзвінка – всі відповіді на запитання отримала без затримки, ясно та чітко пояснили куди приїзити, що з собою мати. Консультація дала мені ще краще уявлення про лікаря. Я дуже прискіплива до лікарів через неодноразові випадки, коли вони халатно відносяться до своєї роботи. Але це не цей випадок! Я зрозуміла це як побачила скільки нагород, грамот та сертифікатів на стіні в лікаря. В день консультації ми вже  назначили дату операції, вона була через 9 днів. На операцію я приїхала сама, мені не принципово було, щоб хтось з рідних був зі мною, хоча Роман Миронович проговорив момент, що якщо є бажання, то можна взяти когось з собою для підтримки (в більшій мірі я думаю моральної). Аналізи, розмітка, підготовка до операції – думаю це все вам не дуже цікаво. Далі сама операція, ну що можу сказати – я гарно поспала. Вийшла з наркозу легко, не було неприємних відчуттів в плані наркозу. Груди відчувала, так болі були. Мені кололи обезболюючі, я не бучила необхідності мучитись, тому обрала легший шлях. Пробула я в клініці сутки і вже на наступний день поїхала додому. Зараз вже 17 день після операції. Почуваю себе добре, ходжу в спеціальній білизні для підтримки. Шви вже зняли. Через місяць напишу ще один огляд і скину фотографії.

Лікарю вдячна за його роботу та підтримку. Роман Миронович так тримати.

1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Хочу написати свій відгук про справді хорошого хірурга, професіонала і просто хорошу людину Романа Мироновича Левицького. Я роблю це для того, щоб люди, які хочуть щось змінити в собі, покращити форми, виправити недоліки, не думали, що це щось за рамками можливого. Насправді все доступно та можливо.

Перше моє знайомство з лікарем відбулось завдяки телебаченню. Я подивилась сюжет на 1+1 про доступну пластичну хірургію. Для мене ця тема було дійсно актуальною після родів та годування я хотіла змінити форму грудей, адже навіть першого розміру у мене не було. З сюжету мені лікар сподобався і я його знайшла в інтернеті. Дійсно, на сайті були вказані всі ті самі ціни, що були озвучені в сюжеті. І оскільки для мене ціна була ключовим моментом я зателефонувала і записалась на консультацію. А ще по телефону Наталка мені розповіла про акцію на мамопластику і я зрозуміла, що це дійсно мій шанс і потрібно якомога швидше все зробити.

Перед консультацією я подивилась інформацію про лікаря не лише на сайті клініки, але й на інших, так би мовити «незалежних сайтах». І я хочу сказати, що знаходила різну інформацію, різні відгуки, деякі з них були негативними, але серед них не було конкретики. Була певна інформація але вона була написана від третьої особи. Без фотографій, без контактів. Вони мене насправді насторожили, але я вирішила, що зроблю остаточне рішення після консультації. І це було максимально правильне рішення.

Мені як людина лікар дуже сподобався вже з першого знайомства на консультації. Він спілкується мовою пацієнта, не було заумних слів для того, щоб приховати якусь інформацію. Він розповів мені все на пальцях як буде проходити операція. Обговорили розмір імплантів – обрали об’єм 380, фірма Мотіва. І ще обрали все-таки круглу форму.

Наступного разу я прийшла в клініку здавати аналізи – все було дуже щиро, мене знову зустріли, скрізь водили. Лікар сподобався ще більше і жодних сумнівів щодо його кваліфікації та професіоналізму у мене вже більше не було.

Я дуже вдячна лікарю за те, що зараз я маю не лише красиві груди, але й повністю збереглась чутливість молочних залоз. Це ще раз підтверджує його професіоналізм, його можливості. Чутливість для жінки – це найважливіше. Адже якщо втратиться чутливість бодай однієї частинки тіла – це дасть початок комплексам. 

Дуже боялась анестезії, бо у мене не дуже здорове серце і я насправді була готова до певних ускладнень. Коли я вийшла з наркозу не було ні тошноти, ні головокружіння. Нічого. Я почувала себе добре.

Я дуже хочу щоб про лікаря знали. У нього чудова команда, Наталка та Маргарита постійно були готові допомогти, підказати, підтримати.

6-го лютого я знову поїду в клініку, щоб зняти шви. Сама операція була 23-го січня. Я дуже хочу, щоб в інтернеті про лікаря було якомога більше справжніх відгуків, від справжніх пацієнток. Дівчатка, не бійтесь розміщувати відгуки, додавати контакти, адже, якщо у вас є хороший спеціаліст, якого ви перевірили, то чому б не поділитись ним. Чому б не допомогти іншим? Я лише за справжні відгуки, тому ось мій номер телефону 0971314068. Я хочу, щоб так робив кожен в не залежності від того хороший ти відгук залишаєш, чи поганий – це єдино правильна позиція. Я буду дуже вдячна кожному, хто перейме мій приклад.

Найвища похвала й оцінки лікарю так його команді. Бажаю вам успіху та зросту в професійному плані. Та якомога менше недоброзичливих людей поруч.

Дякую.

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Фотографії от прямо з клініки. А остання з консультації)

Я в захваті!

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!


Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.


Войти